Про нас

Про нас

Відомий автосервіс у Львові

Щось негаразд з Вашим авто? Довіртесь професійним фахівцям! AutoMotoFamily здійснює широкий спектр робіт у Львові з технічного обслуговування, діагностики та ремонту легкових автомобілів та мікроавтобусів японського, європейського і вітчизняного виробництва. Гарантуючи відмінну якість всіх використовуваних при ремонті деталей і витратних матеріалів та високий рівень діагностичних і ремонтних робіт, кваліфіковані фахівці автосервісу готові допомогти вам вирішити будь-які технічні питання пов’язані з вашим автомобілем і запропонувати такі послуги як:

 • Діагностика та ремонт ходової частини вітчизняного та іноземного виробництва (легкових автомобілів та мікроавтобусів)
 • Ремонт механічних коробок передач вітчизняного та іноземного виробництва (легкових автомобілів та мікроавтобусів)
 • Ремонт двигунів (легкових автомобілів та мікроавтобусів) вітчизняного та іноземного виробництва
 • Встановлення сигналізацій вітчизняного та іноземного виробництва
 • Комп’ютерна діагностика вітчизняного та іноземного виробництва
 • Ремонт генераторів та стартерів
 • Ремонт кермової системи вітчизняного та іноземного виробництва

Постійно покращуючи якість обслуговування клієнтів і вдосконалюючи технічний рівень нашого персоналу, ми намагаємося дотримуватися низького рівня цін у Львівській області на аналогічні види послуг. Чекаємо на вас у будь-який час року!

Наш автосервіс (СТО) надає у Львові всі види ремонтних робіт і технічного обслуговування автомобілів різних марок і вікових груп.

Що потрібно знати про ремонт машини?

Будь-який автомобіль незалежно від класу, марки і віку є складною технічною системою. Підтримувати ідеальний стан неможливо без втручання фахівців. Поміняти зимові колеса на літні можна в гаражі балонним ключем. А ось налаштувати балансування і розвал-сходження неможливо без спеціального устаткування.

А що говорити про серйозний ремонт автомобіля? Сучасні двигуни обладнані електронікою і вимагають до себе особливого ставлення. Правильно провести грамотну комп’ютерну діагностику зможе далеко не кожен механік. І справа навіть не в обладнанні автомайстерні, а в профільній освіті і досвіді. Майстер детально визначає ступінь зносу силового агрегату і надає точний висновок на необхідність ремонту або заміни кожного вузла. Тільки якісний ремонт і технічне обслуговування в автосервісі дають гарантію на довгу і безпечну експлуатацію автомобіля.

Також це стосується КПП, всієї електроніки автомобіля, його ходової частини і допоміжних вузлів. Без грамотного втручання з боку фахівця СТО автомобіль швидко прийде в непридатність.

Як правильно вибрати автосервіс у Львові?

Таким питанням люди задаються, коли ремонт потрібно зробити негайно. Це неправильний підхід. У момент гострої потреби ви будете поспішати і можете потрапити у лапи дилетантів. Не варто відкладати в довгий ящик це питання і потурбуватися про нього заздалегідь.

Чесному автосервісу нема чого приховувати. Майстер покаже зону ремонту, ви зможете оцінити якість і рівень обладнання. Елементарно подивитися на охайність працівників і приміщення. Переконатися в наявності необхідних ліцензій і сертифікатів. Заодно при відвідуванні автосервіс Львів можна довідатися про ціни та ознайомитися з прейскурантом.

Якісний сервіс від СТО у Львові

Конкуренція на ринку послуг з ремонту автомобілів дуже висока. Тому ми боремося за кожного клієнта і готові надавати максимальний рівень сервісу в нашому автосервісі.

При зверненні до нашої станції технічного обслуговування авто ви отримуєте:

 • Всі роботи ведуться згідно з договором і в строго встановленими термінами, які заздалегідь узгоджуються.
 • Абсолютно прозоре і зрозуміле формування ціни на всі види послуг і автозапчастин.
 • У нас можна придбати запасні частини з хорошою знижкою від наших партнерів постачальників.
 • Ми працюємо з офіційними постачальниками і використовуємо оригінальні запчастини. Ви можете бути впевнені в терміні експлуатації та якості.
 • Наші фахівці мають величезний досвід і високу кваліфікацію. Кожна робота виконується майстром своєї справи.
 • Ми працюємо з марками автомобілів усього світу і знаємо тонкощі ремонту і технічного обслуговування кожної окремої фірми.
 • Ви отримуєте гарантійне обслуговування на всі наші запчастини і послуги автомайстерні.

Чому ми?

Сервіс, орієнтований на клієнтів

Ми цінуємо кожного нашого клієнта, і наші віддані клієнти, що повертаються, завжди можуть очікувати від нас певної вдячності, як-от майбутня знижка на послуги.

Команда фахівців

Ми - це команда професіоналів з багаторічним досвідом за плечима та не одним позитивним відгуком.

Доступні ціни

Ми прагнемо зробити нашу послугу якомога дешевішою. Тому ми скорочуємо всі несуттєві витрати бізнесу.